Wizytówki, wzóry – gastronomia

ABC

uploaded_7fca0912ab68b210b6b20e366586e52b2033c5ce.jpg edytor wizytówek wizytówki, wzory, gastronomia Edytuj wizytówkę
Kategoria:Restauracje i kawiarnie
Wizytówki - opis:

 • Dziesiątki gotowych wzorów wizytówek, które stworzyliśmy z myślą o branży gastronomicznej. Wybierz jeden z dostępnych wzorów, wprowadź dane teleadresowe, logo firmy i już po kilku minut ciesz się profesjonalnie wyglądającym projektem!

 • Elegancka i wyrafinowana wizytówka skutecznie sprawdzi się w promowaniu wykwintnych restauracji i gustownych kawiarni. Sugestywne elementy graficzne, stonowane barwy i delikatne rozmycie w obrębie tła tworzą finezyjną kompozycję, która z pewnością zwróci uwagę każdego Klienta.

 • Prezentowany wzór zyska na atrakcyjności jeśli zdecydujesz się na wydruk typu Premium Mat, który subtelnie tłumi kolory oraz zapewnia satynową fakturę wykończenia.

 • Jako jedna z wiodących firm w branży zaopatrzenia biurowego w Krakowie staramy się dostarczać swoim Klientom wyroby w jak najwyższej jakości. Jeżeli zamówienie dotyczy ekskluzywnych wizytówek wtedy zawsze korzystamy z Wizytówki4you, jako sprawdzonego dostawcy. Według mnie jest to najlepsza Drukarnia w Krakowie jeżeli chodzi o wizytówki uszlachetniane UV. Prezes Zarządu ERYNEK Sp. z o.o. Tomasz Kudelski-(cytat wypowiedzi naszego Klienta) - wizytowki4you.pl
 • Dla kogo:restauraji, kawiarni, barów
  Tagi:wizytówki, wzory, gastronomia, elegancki wzór

  Tą wizytówkę możesz wydrukować w wesji:Wybierz werjsę wizytówki

  Szanowni Klienci

  Zapraszamy na nowy serwis PrintMyDay.pl

  Dodaliśmy nowe produkty. Dodaliśmy nowy edytor.

  Informujemy, że cennik na stronie wizytowki4you.pl jest nieaktualny. Strona wizytowki4you.pl zostanie wkrótce wyłączona.

  Zamówienie proszę złożyć w nowym serwisie PrintMyDay.pl