Wizytówki, wzóry – gastronomia

ABC

uploaded_7fca0912ab68b210b6b20e366586e52b2033c5ce.jpg edytor wizytówek wizytówki, wzory, gastronomia Edytuj wizytówkę
Kategoria:Restauracje i kawiarnie
Wizytówki - opis:

  • Dziesiątki gotowych wzorów wizytówek, które stworzyliśmy z myślą o branży gastronomicznej. Wybierz jeden z dostępnych wzorów, wprowadź dane teleadresowe, logo firmy i już po kilku minut ciesz się profesjonalnie wyglądającym projektem!

  • Elegancka i wyrafinowana wizytówka skutecznie sprawdzi się w promowaniu wykwintnych restauracji i gustownych kawiarni. Sugestywne elementy graficzne, stonowane barwy i delikatne rozmycie w obrębie tła tworzą finezyjną kompozycję, która z pewnością zwróci uwagę każdego Klienta.

  • Prezentowany wzór zyska na atrakcyjności jeśli zdecydujesz się na wydruk typu Premium Mat, który subtelnie tłumi kolory oraz zapewnia satynową fakturę wykończenia.

  • Jako jedna z wiodących firm w branży zaopatrzenia biurowego w Krakowie staramy się dostarczać swoim Klientom wyroby w jak najwyższej jakości. Jeżeli zamówienie dotyczy ekskluzywnych wizytówek wtedy zawsze korzystamy z Wizytówki4you, jako sprawdzonego dostawcy. Według mnie jest to najlepsza Drukarnia w Krakowie jeżeli chodzi o wizytówki uszlachetniane UV. Prezes Zarządu ERYNEK Sp. z o.o. Tomasz Kudelski-(cytat wypowiedzi naszego Klienta) - wizytowki4you.pl
  • Dla kogo:restauraji, kawiarni, barów
    Tagi:wizytówki, wzory, gastronomia, elegancki wzór

    Tą wizytówkę możesz wydrukować w wesji:Wybierz werjsę wizytówki