Drukarnia wizytówek online - druk wizytówek w 24h

Słowo drukarnia zazwyczaj kojarzy się dużą halą, gdzie mieszczą się wielkie maszyny, które pracują nieustannie wypluwając z siebie codziennie tony przetworzonej celulozy. Skojarzenie poniekąd słuszne, nie przystaje jednak do tego, czym jest nasza drukarnia wizytówek. Zdziwić się może ten kto, gdy nas odwiedzi, zamiast przywoływanego obrazu zobaczy wprawdzie maszyny drukarskie, które choć nowoczesne, są znacznie bardziej niepozorne od standardowych gabarytów mechanicznych urządzeń służących branży drukarskiej.

Jeżeli interesuje Cię, to jak wygląda codzienna produkcja wizytówek albo zastanawiasz się, jak możesz przygotować swoje wizytówki do druku w profesjonalnej drukarni wizytówek online, zachęcamy do zapoznania się z tym tekstem.

Cały proces zwieńczony drukiem zaczyna się od projektu wizytówki. Korzystając z naszych usług, otwierają się przed Tobą trzy możliwości. Po pierwsze możesz skorzystać z kreatora wizytówek na naszej stronie. Przygotowane tam szablony są już gotowe do druku, wystarczy więc, że dodasz swoje dane i już możesz się przedstawiać za pomocą eleganckiej wizytówki. Oczywiście jeżeli posiadasz własny projekt wizytówki, możesz go nam wysłać i też zostanie wydrukowany. Wcześniej jednak nasi pracownicy sprawdzają wcześniej spreparowane projekty wizytówek, aby ewentualnie wprowadzić poprawki, które przygotują plik do druku. Jeżeli natomiast chciałbyś posiadać unikatową kartę wizytową przygotowaną przez profesjonalistę, możesz skorzystać z możliwości zlecenia stworzenia wizytówki naszemu grafikowi.

W końcu, bez względu, na metodę wizytówki trafiają do druku. Cały proces, jeżeli weźmiemy za przykład nasze najpopularniejsze wizytówki foliowane, przebiega w trzech etapach. Za pomocą naszej nowoczesnej drukarki cyfrowej dokonujemy druku, najczęściej dwustronnego.

W drugim etapie każdą z pokrytych tunerem ryz czeka pokrycie folią. Przy tym procesie korzystamy z wysokiej jakości folii oraz zaawansowanej technologicznie maszyny foliującej. Sprawia to, że nasze wizytówki są solidne. Nawet po długim użytkowaniu folia nie oddziera się od kartonu.

Po foliowaniu wizytówki wycinamy za pomocą specjalnej maszyny. Ponieważ proces jest zautomatyzowany, na każdym projekcie wizytówki do druku w naszej bazie wzorów zaznaczamy linię cięcia. Nie ryzykujemy dzięki temu, że ważne informacje mogą zostać skrócone.

Przygotowane w ten sposób wizytówki wystarczy już tylko zapakować w firmowe opakowania i wysłać. Jesteśmy jedyną drukarnią w Polsce, która nadaje swoje produkty do paczkomatów. Opcja ta spodobała się naszym klientom ze względu na mniejsze koszta i wygodę. Jeżeli mieszkasz w Krakowie, możesz też odebrać swoje wizytówki w naszej drukarni.

Zazwyczaj zajmujemy się cyfrowym drukiem wizytówek, ale na życzenie klienta obsługujemy druk offsetowy. W przeciwieństwie do innych drukarni, które rozdrabniają się wśród różnych produktów, nasza firma specjalizuje się wyłącznie w druku wizytówek. Stąd też szeroka gama oferowanych przez nas produktów od standardowych po ekskluzywne, drukowane na takich materiałach jak plastik, czy z takimi dodatkami jak tłoczenie i złocenie.

Jeżeli chcesz móc pochwalić się profesjonalnymi wizytówkami, odwiedź dedykowany serwis naszej drukarni. Zapraszamy!

Szanowni Klienci

Zapraszamy na nowy serwis PrintMyDay.pl

Dodaliśmy nowe produkty. Dodaliśmy nowy edytor.

Informujemy, że cennik na stronie wizytowki4you.pl jest nieaktualny. Strona wizytowki4you.pl zostanie wkrótce wyłączona.

Zamówienie proszę złożyć w nowym serwisie PrintMyDay.pl