Przykładowa wizytówka dla kawiarni

ABC

uploaded_868d05ecb4cbb512bc7a21abf04e7cd4e3772ce7.jpg edytor wizytówek przykładowa wizytówka dla kawiarni Edytuj wizytówkę
Kategoria:Restauracje i kawiarnie
Wizytówki - opis:

 • Przykładowa wizytówka dla kawiarni, której edycji możesz dokonać w zaledwie kilu prostych krokach. Kliknij w obrazek, wprowadź interesujące Cię dane lub wzbogać wzór własnymi elementami graficznymi – z Wizytówki4You masz nieograniczone możliwości tworzenia.

 • Prosta i efektowna wizytówka,która idealnie sprawdzi się w promowaniu kawiarni. Tło w utrzymane w naturalnym stylu oraz białe pole przywodzącena myśl serwetki tworzą przemyślaną kompozycję, która stylowo zaprezentuje Twoje usługi.

 • Prezentowana wizytówka zyska na atrakcyjności, jeśli zdecydujesz się na wykonanie jej w atrakcyjnej wersji premium mat, której zgaszone kolory i satynowa faktura zapewniają elegancki i stylowy efekt.

 • solidna i perfekcyjna firma. wizytowki ktore zamowilam sa takie jak tego oczekiwałam. Jak najbardziej polecam kazdemu bez cienia watpliwości. Czas wysyłki dotrzymany- dostałam je na czas. szybko odpowiadaja na jakiekolwiek pytania. jestem bardzo zadowolona z uslug i napewno jeszcze bede z nich korzystac :) - Cytat wypowiedzi naszego Klienta. - wizytowki4you.pl
 • Dla kogo:estauracji, kawiarni, barów
  Tagi:przykładowa wizytówka dla kawiarni, szablon w naturalnym stylu

  Tą wizytówkę możesz wydrukować w wesji:Wybierz werjsę wizytówki

  Szanowni Klienci

  Zapraszamy na nowy serwis PrintMyDay.pl

  Dodaliśmy nowe produkty. Dodaliśmy nowy edytor.

  Informujemy, że cennik na stronie wizytowki4you.pl jest nieaktualny. Strona wizytowki4you.pl zostanie wkrótce wyłączona.

  Zamówienie proszę złożyć w nowym serwisie PrintMyDay.pl