Firmowe wizytówki. Szablon dla informatyka

ABC

uploaded_0a60409c5d683cdd83177911aa9f6e39eb3b51a6.jpg edytor wizytówek wizytówki firmowe Edytuj wizytówkę
Kategoria:Usługi informatyczne
Wizytówki - opis:
 • Ten oraz dziesiątki innych szablonów wizytówek firmowych i osobistych. Zapoznaj się z naszą ofertą wzorów i samodzielnie wykonaj projekt, który stanie się najlepszą reklamą dla Twoich działań!

 • Nowoczesny szablon, którego tło zaprojektowano w postaci fragmentu klawiatury komputerowej. Elementem przykuwającym uwagę jest klawisz „enter”, który w tym przypadku został zamieniony na określenie „help”. Dodatkowym atutem jest jego czerwona barwa, która zwraca uwagę i ożywia projekt. Propozycja, która doskonale sprawdzi się u przedstawicieli branży IT.

 • Wieloletnie doświadczenie w tworzeniu wizytówek pozwoliło nam osiągnąć kompromis pomiędzy atrakcyjną ceną i zachowaniem najwyższych standardów wykonania.

 • Jestem bardzo zadowolona ze swojego wyboru, że właśnie tu zamówiłam swoje wizytówki. Szybko, sprawnie i solidnie. Bez zbędnej zwłoki. Szeroki wybór gotowych projektów i bardzo przyzwoita cena. Szczerze polecam (cytat wypowiedzi naszego Klienta). - wizytowki4you.pl
 • Dla kogo:informatyków, programistów, przedstawicieli branży IT
  Tagi:wizytówki firmowe, kreator szablonów online

  Tą wizytówkę możesz wydrukować w wesji:Wybierz werjsę wizytówki

  Szanowni Klienci

  Zapraszamy na nowy serwis PrintMyDay.pl

  Dodaliśmy nowe produkty. Dodaliśmy nowy edytor.

  Informujemy, że cennik na stronie wizytowki4you.pl jest nieaktualny. Strona wizytowki4you.pl zostanie wkrótce wyłączona.

  Zamówienie proszę złożyć w nowym serwisie PrintMyDay.pl