Wizytówka dla informatyka

ABC

uploaded_7317d7cac5cebe66a1b9a9010f391cf6602bf766.jpg edytor wizytówek wizytówka dla informatyka Edytuj wizytówkę
Kategoria:Usługi informatyczne
Wizytówki - opis:
 • Prezentujemy wzór wizytówki dla informatyka, ale z powodzeniem możesz jej użyć jeśli reprezentujesz inną dziedzinę. Po prostu kliknij w obrazek, użyj kreatora i nadaj wizytówce indywidualnego charakteru.

 • Wizytówka, która łączy w sobie klasyczne rozwiązanie z nowoczesnym wyglądem. Czarne tło stanowi atrakcyjną podstawę dla informacji tekstowych, minimalistyczny element graficzny idealnie wpasowuje się w charakter branży natomiast intensywnie żółta czcionka sprawia, że całość nabiera nietuzinkowego charakteru.

 • Nasz darmowy kreator umożliwia Ci nieskończone drogi projektowania. Dodawaj zdjęcia, grafiki, elementy tekstowe lub kody qr. Stwórz niepowtarzalny projekt i wyróżnij się na tle konkurencji.
 • Jakość wizytówek doskonała, piękny projekt, błyskawiczna przesyłka. I jeszcze przemiły pan, który telefonicznie pomógł mi uporać się z drobnym problemem edycyjnym. Lepiej być nie może, dziękuję! (Cytat wypowiedzi naszego Klienta) - wizytowki4you.pl
 • Dla kogo:informatyków, programistów, innych
  Tagi:wizytówka dla informatyka, szybka edycja wzoru

  Tą wizytówkę możesz wydrukować w wesji:Wybierz werjsę wizytówki

  Szanowni Klienci

  Zapraszamy na nowy serwis PrintMyDay.pl

  Dodaliśmy nowe produkty. Dodaliśmy nowy edytor.

  Informujemy, że cennik na stronie wizytowki4you.pl jest nieaktualny. Strona wizytowki4you.pl zostanie wkrótce wyłączona.

  Zamówienie proszę złożyć w nowym serwisie PrintMyDay.pl