Wizytówki mieszane

Wstęp

Do czynienia z wizytówką mieszaną mamy wtedy, kiedy na jednym kartoniku umieszczamy informacje zarówno osobiste, jak i firmowe. Na przykład w przypadku lekarza, który obok danych przychodni podaje informacje związane z wizytą domową.

Historia wizytówek

Powstanie wizytówek hybrydowych można łączyć z historią tych firmowych i usytuować je na przełomie XVIII i XIX wieku. To wtedy właśnie zaczęto do bilecików dodawać informacje na temat prowadzonej działalności biznesowej. Podobnie, jak w dzisiejszych czasach, nie wszyscy ich posiadacze rozgraniczali pracę zawodową od życia osobistego.

Co umieścić

Poza standardowymi informacjami, takimi jak imię i nazwisko umieszczamy dane teleadresowe danej osoby (zwykle po lewej stronie), dodatkowo także informacje o firmie z prawej.

Dla kogo

Typ wizytówki mieszanej stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich osób prowadzących wolne zawody, którzy łączą swoją osobę z prowadzonym zawodem, a także dla tych którzy prowadzą swoją działalność poza normatywnymi godzinami pracy.

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania napisz do nas lub zadzwoń: info@wizytowki4you.pl lub +48 123 11 77 88

Szanowni Klienci

Zapraszamy na nowy serwis PrintMyDay.pl

Dodaliśmy nowe produkty. Dodaliśmy nowy edytor.

Informujemy, że cennik na stronie wizytowki4you.pl jest nieaktualny. Strona wizytowki4you.pl zostanie wkrótce wyłączona.

Zamówienie proszę złożyć w nowym serwisie PrintMyDay.pl