Firmowe wizytówki online. Szablon dla firm remontowych

ABC

uploaded_ee645123e24c004abfa3f0f91b4ea062836d2010.jpg edytor wizytówek wizytówki online firmowe Edytuj wizytówkę
Kategoria:Remonty i wykończenia
Wizytówki - opis:

 • Potrzebujesz pomocy w stworzeniu wizytówki? Dobrze trafiłeś! Specjalnie dla naszych Klientów przygotowaliśmy prosty w obsłudze program, który pomoże w stworzeniu firmowych wizytówek online. Intuicyjny edytor w kilku szybkich krokach pomoże zaprojektować Ci profesjonalny i atrakcyjny szablon, z którym wzmocnisz wizerunek swojej firmy.

 • Nowoczesna wizytówka, która w profesjonalny sposób pomoże promować Twoje usługi. Tło zostało utrzymane w monochromatycznych barwach, łagodna grafika w sugestywny sposób nawiązuje do branży budowlanej. Ponadto w projekcie przewidziano miejsce na umieszczenie qr kodu, który stanowi coraz częściej wybieraną formę. Dopełnieniem szablonu jest transparentne pole, na którym możesz umieścić swoje dane teleadresowe.

 • Chcesz wyróżnić się na tle konkurencji? Postaw na nowoczesne wizytówki w ekskluzywnej wersji plastikowej. Ten typ wizytówek zarezerwowany jest Klientów, którym zależy na prestiżowym i elitarnym wizerunku swojej firmy.

 • Znajdź nas na Facebooku i śledź najnowsze informacje ze świata wizytówek – wizytówki4you. - wizytowki4you.pl
 • Dla kogo:firm remontowych, firm budowlanych, architektów
  Tagi:firmowe wizytówki online, ekskluzywna wizytówka

  Tą wizytówkę możesz wydrukować w wesji:Wybierz werjsę wizytówki

  Szanowni Klienci

  Zapraszamy na nowy serwis PrintMyDay.pl

  Dodaliśmy nowe produkty. Dodaliśmy nowy edytor.

  Informujemy, że cennik na stronie wizytowki4you.pl jest nieaktualny. Strona wizytowki4you.pl zostanie wkrótce wyłączona.

  Zamówienie proszę złożyć w nowym serwisie PrintMyDay.pl