Wizytówka zakładu pogrzebowego – edycja przez Internet

ABC

uploaded_cb578d7bd1d96a5e2de3b421b20bc16659f00d07.jpg edytor wizytówek wizytówka zakładu pogrzebowego Edytuj wizytówkę
Kategoria:Usługi pogrzebowe
Wizytówki - opis:

  • Szablony z tej kategorii tematycznej cechują stonowane połączenia kolorystyczne, dyskretne elementy graficzne i nienachalne wzornictwo – wszystko to, co powinno wyróżniać wizytówkę prezentującą usługi zakładów pogrzebowych.

  • Klasyka i elegancja to niejednokrotnie najlepsze zestawienia. Projekt wykonano w odcieniu głębokiej czerni. Na tle zastosowano delikatne przejście kolorystyczne, które czyni szablon bardziej finezyjnym. Wizytówkę dopełnia czcionka utrzymana w złotym odcieniu. Propozycja będąca kwintesencją stylu i profesjonalizmu!

  • Projekt najlepiej zaprezentuje się w ekskluzywnej wersji wykonanej metodą hot stamping. To najszlachetniejsza forma złoconych wizytówek, która pozwala na wyróżnienie poszczególnych elementów i nadanie wizytówce elitarnego wyglądu.

  • Mogę tylko powiedzieć WOW!!! Czas realizacji zamówienia (od zakończenia projektowania wizytówki do otrzymania przesyłki kurierem)mniej niż doba!!! (20 godzin!!!) Jakość - najwyższy poziom! Obsługa sprawna i natychmiastowy kontakt. w skali szkolnej: 6+ (Cytat wypowiedzi naszego Klienta) - wizytowki4you.pl
  • Dla kogo:zakładów pogrzebowych,innych
    Tagi:wizytówka zakładu pogrzebowego, druk hot stamping

    Tą wizytówkę możesz wydrukować w wesji:Wybierz werjsę wizytówki