Wizytówka dla informatyka

ABC

uploaded_15ba97c7c65f6469c558c1791100cc244a8c8480.jpg edytor wizytówek wizytówka dla informatyka Edytuj wizytówkę
Kategoria:Internet
Wizytówki - opis:

 • Profesjonalny wzór wizytówki dla informatyka, ale z powodzeniem możesz jej używać jeśli reprezentujesz inną branżę. Nasz prosty w obsłudze kreatorów wizytówek w kilku prostych krokach pomoże Ci spersonalizować szablon i nadać mu osobisty charakter.

 • Wizytówka, która zwraca uwagę elementami charakterystycznymi dla branży IT. Dodatkowy atut stanowi tło imitujące drewniane biurko i biała czcionka, która rozjaśnia całość i nadaje jej nowoczesnego szlifu. Niebanalne połączenie, które zaprezentuje Twoje usługi w profesjonalnym stylu.

 • Wizytówka idealnie zaprezentuje się w eksluzywnej wersji preium mat, która tłumi kolory oraz zapewnia satynową fakturę powierzchni. Idealna propozycja dla osób chcących posiadać eleganckie wizytówki.

 • W środę złożyłem zamówienie, w piątek rano Pan Kurier do mnie dzwonił, że wiezie przesyłkę...coś pięknego! :) czas, jakość, obsługa - rewelacja. (Cytat wypowiedzi naszego Klienta) - wizytowki4you.pl
 • Dla kogo:informatyków, przedstawicieli branży IT, sklepów komputerowych
  Tagi:wizytówka dla informatyka, wizytówki premium mat

  Tą wizytówkę możesz wydrukować w wesji:Wybierz werjsę wizytówki

  Szanowni Klienci

  Zapraszamy na nowy serwis PrintMyDay.pl

  Dodaliśmy nowe produkty. Dodaliśmy nowy edytor.

  Informujemy, że cennik na stronie wizytowki4you.pl jest nieaktualny. Strona wizytowki4you.pl zostanie wkrótce wyłączona.

  Zamówienie proszę złożyć w nowym serwisie PrintMyDay.pl