Darmowe tworzenie wizytówek online – wzór dla rehabilitanta

ABC

uploaded_97189daa79a1b659ea9c93df3a46b5cc0160952a.jpg edytor wizytówek darmowe tworzenie wizytówek online Edytuj wizytówkę
Kategoria:Rehabilitacja
Wizytówki - opis:

 • Profesjonalne wizytówki to element wspierający działania każdej firmy. Skorzystaj z naszego serwisu, który umożliwia darmowe tworzenie wizytówek online. Po prostu kliknij i w mniej niż 10 minut stwórz projekt, który skutecznie wypromuje Twoje usługi.

 • Elegancki projekt z wyraźnym podziałem na dwie strefy. Tło szablonu łączy głęboki odcień granatu z delikatną szarością. Za największy atut formatu należy uznać złoty symbol kaduceusza. Całość dopełnia klasyczna czcionka w czarnym odcieniu.


 • Dla prezentowanego wzoru rekomendujemy druk w ekskluzywnej formie Hot Stamping, która polega na złoceniu poszczególnych elementów i nadaniu wizytówce luksusowego wyglądu.

 • Sprawnie i rzeczowo. WYSOKA JAKOŚĆ wykonania. Szybka wysyłka. Polecam WIZYTÓWKI4YOU każdemu, kto chce mieć dobrze i szybko wykonaną usługę! (Cytat wypowiedzi naszego Klienta) - wizytowki4you.pl
 • Dla kogo:rehabilitanta medycznego, lekarza specjalisty, innych
  Tagi:darmowe tworzenie wizytówek online, symbol kaduceusza, kreator online

  Tą wizytówkę możesz wydrukować w wesji:Wybierz werjsę wizytówki

  Szanowni Klienci

  Zapraszamy na nowy serwis PrintMyDay.pl

  Dodaliśmy nowe produkty. Dodaliśmy nowy edytor.

  Informujemy, że cennik na stronie wizytowki4you.pl jest nieaktualny. Strona wizytowki4you.pl zostanie wkrótce wyłączona.

  Zamówienie proszę złożyć w nowym serwisie PrintMyDay.pl