Wizytówka dla firm szkoleniowych

ABC

uploaded_e916a2a6b2a0c58f4b8b87a9ea5ab8b7a54dd774.jpg edytor wizytówek wizytówka dla firm szkoleniowych Edytuj wizytówkę
Kategoria:Szkolenia
Wizytówki - opis:
 • Wizytówka dla firm szkoleniowych, ale z powodzeniem może jej używać rónież osoba specjalizująca się w innych dziedzinach. Kliknij w obrazek, dodaj dane, logo swojej firmy i zobacz jak może wyglądać Twoja własna wizytówka.

 • Projekt z kultowym motywem yin i yang, pochodzącym z antycznej filozofii chińskiej. Koncepcja odnosi się do dwóch pierwotnych i przeciwnych, ale zarazem uzupełniających się sił, dzięki czemu doskonale streści i zaprezentuje misję trenerów personalnych.

 • Każdy projekt możesz urozmaicać własnymi materiałami. Wystarczy, że klikniesz w obrazek, a nasz darmowy kreator w kilka minut przeprowadzi Cię przez proces edycji.

 • Wizytówki wykonano ekspresowo i jakość doskonała. Polecam i napewno jeszcze skorzystałm z usług tej firmy!!! !(cytat wypowiedzi naszego Klienta) - wizytowki4you.pl
 • Dla kogo:trenerów osobistych, handlowców, przedsiębiorców
  Tagi:wizytówka dla firm szkoleniowych, yin i yang, wzór dla przedsiębiorcy

  Tą wizytówkę możesz wydrukować w wesji:Wybierz werjsę wizytówki

  Szanowni Klienci

  Zapraszamy na nowy serwis PrintMyDay.pl

  Dodaliśmy nowe produkty. Dodaliśmy nowy edytor.

  Informujemy, że cennik na stronie wizytowki4you.pl jest nieaktualny. Strona wizytowki4you.pl zostanie wkrótce wyłączona.

  Zamówienie proszę złożyć w nowym serwisie PrintMyDay.pl