Projektowanie wizytówek firmowych i osobistych – przykładowy wzór

ABC

uploaded_b4c2b65649b78590f9e9bf1a6e87200b73ae9dec.jpg edytor wizytówek projektowanie wizytówek firmowych i osobistych Edytuj wizytówkę
Kategoria:Kolorowe tło
Wizytówki - opis:
  • Oferujemy projektowanie wizytówek firmowych i osobistych . Proces edycji jest darmowy i nie wymaga instalacji skomplikowanych programów. Po prostu wybierz szablon, kliknij w obrazek i pozwól, by nasz kreator pomógł Ci w stworzeniu profesjonalnego projektu.

  • Klasyka i elegancja to często najlepsza droga do sukcesu w biznesie. Prezentowana wizytówka zwraca uwagę tłem w kolorze czerni i odcieni szarości. Za atut należy uznać białą czcionkę, która w zestawieniu z drugim planem zyskuje na widoczności i zwraca uwagę na istotne dane teleadresowe.

  • Prezentowany wzór nie spełnił Twoich oczekiwań? Zapoznaj się z naszymi pozostałymi pomysłami lub stwórz swój własny projekt całkowicie od podstaw!

  • Jestem zadowolona w 100%. Niewątpliwie jeszcze nie raz skorzystam z usług Państwa firmy i będę Was polecać znajomym. Pełen profesjonalizm.(Cytat wypowiedzi naszego Klienta) - wizytowki4you.pl
  • Dla kogo:przedstawicieli handlowych, właścicieli firm, wszystkich
    Tagi:projektowanie wizytówek firmowych i osobistych, klasyczny format, czarne tło

    Tą wizytówkę możesz wydrukować w wesji:Wybierz werjsę wizytówki