Projektowanie wizytówek firmowych i osobistych – przykładowy wzór

ABC

uploaded_b4c2b65649b78590f9e9bf1a6e87200b73ae9dec.jpg edytor wizytówek projektowanie wizytówek firmowych i osobistych Edytuj wizytówkę
Kategoria:Kolorowe tło
Wizytówki - opis:
 • Oferujemy projektowanie wizytówek firmowych i osobistych . Proces edycji jest darmowy i nie wymaga instalacji skomplikowanych programów. Po prostu wybierz szablon, kliknij w obrazek i pozwól, by nasz kreator pomógł Ci w stworzeniu profesjonalnego projektu.

 • Klasyka i elegancja to często najlepsza droga do sukcesu w biznesie. Prezentowana wizytówka zwraca uwagę tłem w kolorze czerni i odcieni szarości. Za atut należy uznać białą czcionkę, która w zestawieniu z drugim planem zyskuje na widoczności i zwraca uwagę na istotne dane teleadresowe.

 • Prezentowany wzór nie spełnił Twoich oczekiwań? Zapoznaj się z naszymi pozostałymi pomysłami lub stwórz swój własny projekt całkowicie od podstaw!

 • Jestem zadowolona w 100%. Niewątpliwie jeszcze nie raz skorzystam z usług Państwa firmy i będę Was polecać znajomym. Pełen profesjonalizm.(Cytat wypowiedzi naszego Klienta) - wizytowki4you.pl
 • Dla kogo:przedstawicieli handlowych, właścicieli firm, wszystkich
  Tagi:projektowanie wizytówek firmowych i osobistych, klasyczny format, czarne tło

  Tą wizytówkę możesz wydrukować w wesji:Wybierz werjsę wizytówki

  Szanowni Klienci

  Zapraszamy na nowy serwis PrintMyDay.pl

  Dodaliśmy nowe produkty. Dodaliśmy nowy edytor.

  Informujemy, że cennik na stronie wizytowki4you.pl jest nieaktualny. Strona wizytowki4you.pl zostanie wkrótce wyłączona.

  Zamówienie proszę złożyć w nowym serwisie PrintMyDay.pl