Ciepłe wnętrza

ABC

uploaded_f1061543d235f8a2e3db81b35e6abefa10dd6add.jpg edytor wizytówek projekty wizytówek do pobrania Edytuj wizytówkę
Kategoria:Oświetlenie
Wizytówki - opis:

 • Wizytówka to często pierwsza rzecz, z którą spotyka się Twój Klient, dlatego zadbaj o jej profesjonalny i atrakcyjny wygląd. U nas znajdziesz mnóstwo projektów wizytówek do pobrania, ponadto każdy z przygotowanych szablonów możesz edytować używając darmowego programu online.

 • Z prawej strony szablonu umieszczono dwie subtelnie tlące się świece. Tło zaprojektowano tak, aby sprawiało wrażenie spowitego delikatną aurą dymu. Całość została utrzymana w ciepłych odcieniach brązu i pomarańczy. Na uwagę zasługuje również czcionka, która kolorem nawiązuje do reszty szablonu. Całość tworzy nastrojowy i przyjemny dla oka efekt.

 • Prezentowana wizytówka zyska na atrakcyjności, jeśli zdecydujesz się na wykonanie jej w atrakcyjnej wersji premium mat, której zgaszone kolory i satynowa faktura zapewniają elegancki i stylowy efekt.

 • Jestem bardzo zadowolona ze swojego wyboru, że właśnie tu zamówiłam swoje wizytówki. Szybko, sprawnie i solidnie. Bez zbędnej zwłoki. Szeroki wybór gotowych projektów i bardzo przyzwoita cena. Szczerze polecam(cytat wypowiedzi naszego Klienta). - wizytowki4you.pl
 • Dla kogo:firm oświetleniowych, sklepów, wszystkich
  Tagi:projekty wizytówek do pobrania, nastrojowy szablon

  Tą wizytówkę możesz wydrukować w wesji:Wybierz werjsę wizytówki

  Szanowni Klienci

  Zapraszamy na nowy serwis PrintMyDay.pl

  Dodaliśmy nowe produkty. Dodaliśmy nowy edytor.

  Informujemy, że cennik na stronie wizytowki4you.pl jest nieaktualny. Strona wizytowki4you.pl zostanie wkrótce wyłączona.

  Zamówienie proszę złożyć w nowym serwisie PrintMyDay.pl