Ciepłe wnętrza

ABC

uploaded_f1061543d235f8a2e3db81b35e6abefa10dd6add.jpg edytor wizytówek projekty wizytówek do pobrania Edytuj wizytówkę
Kategoria:Oświetlenie
Wizytówki - opis:

  • Wizytówka to często pierwsza rzecz, z którą spotyka się Twój Klient, dlatego zadbaj o jej profesjonalny i atrakcyjny wygląd. U nas znajdziesz mnóstwo projektów wizytówek do pobrania, ponadto każdy z przygotowanych szablonów możesz edytować używając darmowego programu online.

  • Z prawej strony szablonu umieszczono dwie subtelnie tlące się świece. Tło zaprojektowano tak, aby sprawiało wrażenie spowitego delikatną aurą dymu. Całość została utrzymana w ciepłych odcieniach brązu i pomarańczy. Na uwagę zasługuje również czcionka, która kolorem nawiązuje do reszty szablonu. Całość tworzy nastrojowy i przyjemny dla oka efekt.

  • Prezentowana wizytówka zyska na atrakcyjności, jeśli zdecydujesz się na wykonanie jej w atrakcyjnej wersji premium mat, której zgaszone kolory i satynowa faktura zapewniają elegancki i stylowy efekt.

  • Jestem bardzo zadowolona ze swojego wyboru, że właśnie tu zamówiłam swoje wizytówki. Szybko, sprawnie i solidnie. Bez zbędnej zwłoki. Szeroki wybór gotowych projektów i bardzo przyzwoita cena. Szczerze polecam(cytat wypowiedzi naszego Klienta). - wizytowki4you.pl
  • Dla kogo:firm oświetleniowych, sklepów, wszystkich
    Tagi:projekty wizytówek do pobrania, nastrojowy szablon

    Tą wizytówkę możesz wydrukować w wesji:Wybierz werjsę wizytówki