Wizytówka osobista – wzór dla tłumacza

ABC

uploaded_6ca0c97fc09f76eb2ca79fe7cf4678250005fffd.jpg edytor wizytówek wizytówka osobista – wzór dla tłumacza Edytuj wizytówkę
Kategoria:Tłumaczenia
Wizytówki - opis:
 • Kolejny wzór wizytówki osobistej, który przygotowaliśmy z myślą o tłumaczach. Wybierz ten lub zapoznaj się z pozostałymi propozycjami wizytówek z tej kategorii tematycznej.

 • Prosta i jednoczesne przyjemna dla oka wizytówka, której tło utrzymano w zgaszonym odcieniu pastelowego fioletu. U dołu szablonu znajduje się pole na istotne dane teleadresowe. Całość zyskuje na atrakcyjności dzięki obecności żółtych akcentów.

 • Nie trać czasu i zamów wizytówki w wersji Express. Nawet 200 sztuk wizytówek, które otrzymasz w rekordowym czasie 24h!

 • Po raz drugi korzystałem z usług tej firmy i powiem, że jestem pod wrażeniem. Bardzo przejrzysty i łatwy w obsłudze kreator. Doskonała jakość materiałów (polecam szczególnie premium soft) i wydruku oraz ekspresowa dostawa. To rzadko się zdarza. Do tego dochodzi, wydaje mi się, bardzo dobra cena. Wizytówki 4 you to firma doskonała, mam ją w zakładce "ulubione" :). Polecam ją każdemu. Dziękuję i pozdrawiam. (cytat wypowiedzi naszego Klienta) - wizytowki4you.pl
 • Dla kogo:tłumacza, nauczyciela, innych
  Tagi:wizytówka osobista, wzór dla tłumacza, druk express

  Tą wizytówkę możesz wydrukować w wesji:Wybierz werjsę wizytówki

  Szanowni Klienci

  Zapraszamy na nowy serwis PrintMyDay.pl

  Dodaliśmy nowe produkty. Dodaliśmy nowy edytor.

  Informujemy, że cennik na stronie wizytowki4you.pl jest nieaktualny. Strona wizytowki4you.pl zostanie wkrótce wyłączona.

  Zamówienie proszę złożyć w nowym serwisie PrintMyDay.pl