Wizytówka osobista – wzór dla tłumacza

ABC

uploaded_6ca0c97fc09f76eb2ca79fe7cf4678250005fffd.jpg edytor wizytówek wizytówka osobista – wzór dla tłumacza Edytuj wizytówkę
Kategoria:Tłumaczenia
Wizytówki - opis:
  • Kolejny wzór wizytówki osobistej, który przygotowaliśmy z myślą o tłumaczach. Wybierz ten lub zapoznaj się z pozostałymi propozycjami wizytówek z tej kategorii tematycznej.

  • Prosta i jednoczesne przyjemna dla oka wizytówka, której tło utrzymano w zgaszonym odcieniu pastelowego fioletu. U dołu szablonu znajduje się pole na istotne dane teleadresowe. Całość zyskuje na atrakcyjności dzięki obecności żółtych akcentów.

  • Nie trać czasu i zamów wizytówki w wersji Express. Nawet 200 sztuk wizytówek, które otrzymasz w rekordowym czasie 24h!

  • Po raz drugi korzystałem z usług tej firmy i powiem, że jestem pod wrażeniem. Bardzo przejrzysty i łatwy w obsłudze kreator. Doskonała jakość materiałów (polecam szczególnie premium soft) i wydruku oraz ekspresowa dostawa. To rzadko się zdarza. Do tego dochodzi, wydaje mi się, bardzo dobra cena. Wizytówki 4 you to firma doskonała, mam ją w zakładce "ulubione" :). Polecam ją każdemu. Dziękuję i pozdrawiam. (cytat wypowiedzi naszego Klienta) - wizytowki4you.pl
  • Dla kogo:tłumacza, nauczyciela, innych
    Tagi:wizytówka osobista, wzór dla tłumacza, druk express

    Tą wizytówkę możesz wydrukować w wesji:Wybierz werjsę wizytówki