Atrakcyjna wizytówka do edycji online

ABC

uploaded_4a673e27fbfee028bd1fdc40ecfd86eddf32ee2e.jpg edytor wizytówek atrakcyjna wizytówka do edycji online Edytuj wizytówkę
Kategoria:Medycyna niekonwencjonalna
Wizytówki - opis:

 • Atrakcyjna wizytówka do edycji online, której wygląd możesz całkowicie zmodyfikować. Użyj naszego kreatora szablonów i wzbogać projekt o własne zdjęcia, kody qr i elementy tekstowe.

 • Projekt, którego ciepłe kolory i atrakcyjna grafika skutecznie zachęcą do odwiedzenia miejsca. Zapalone świece, rozświetlone tło i subtelna czcionka, ponadto możliwość dodania kodu qr. Nietypowa wizytówka, która zwróci uwagę najbardziej wymagającego klienta.

 • Wizytówka idealnie zaprezentuje się w wyjątkowej wersji Premium Mat, które pozwala na delikatne stłumienie kolorów i nadanie wizytówce eleganckiego charakteru.

 • SZYBKO I PROFESJONALNIE, WIZYTÓWKI WYGLĄDAJĄ LEPIEJ NIŻ NA EKRANIE MONITORA SERDECZNIE POLECAM !!! (Cytat wypowiedzi naszego Klienta) - wizytowki4you.pl
 • Dla kogo:lekarza medycyny naturalnej i niekonwencjonalnej, lekarza specjalisty, innych
  Tagi:atrakcyjna wizytówka do edycji online, dwie świece, premium mat

  Tą wizytówkę możesz wydrukować w wesji:Wybierz werjsę wizytówki

  Szanowni Klienci

  Zapraszamy na nowy serwis PrintMyDay.pl

  Dodaliśmy nowe produkty. Dodaliśmy nowy edytor.

  Informujemy, że cennik na stronie wizytowki4you.pl jest nieaktualny. Strona wizytowki4you.pl zostanie wkrótce wyłączona.

  Zamówienie proszę złożyć w nowym serwisie PrintMyDay.pl