Wizytówki lakierowane UV

Szczegóły techniczne Zamów

Jako jedyna drukarnia w Polsce zajmująca się wyłącznie drukiem wizytówek, przygotowaliśmy dla Państwa możliwość zamówienia wyspecjalizowanych wizytówek pokrytych lakierem UV.

Wizytówki UV to jedna z najbardziej ekskluzywnych form drukowania biletów wizytowych na papierze. W trakcie produkcji każdy z kartoników zostaje powleczony obustronnie specjalną matową folią, a wybrane elementy są pokrywane punktowo odblaskowym lakierem UV. Kontrast spowodowany przez matową folię i błyszczący lakier wywołuje niezwykle estetyczne wrażenie. Produkt przeznaczony dla wymagających klientów, którzy chcą podkreślić prestiż swojej firmy.

Dlaczego wizytówki UV?

  • Wyróżnienie elementów niedostępne na innych wizytówkach, takich jak tła, tekstury i desenie.
  • Pokrycie folią papieru gwarantuje wysoką wytrzymałość i odporność na wilgoć.
  • Delikatny odblask na wybranych elementach nadaje Twojej wizytówce prestiżu.

Podkreśl logo swojej firmy, wybierz lakierowane wizytówki

przykład ciekawej wizytówki tłoczonej z nietypową czcionką

wizytówka lakierowana uv

Ponieważ specjalizujemy się wyłącznie w druku wizytówek usprawniliśmy nasz proces produkcyjny, dzięki czemu jesteśmy w stanie wydrukować i dostarczyć wizytówki lakierowane wybiórczo ciągu siedmiu dni roboczych!

Ze względu na precyzję technologii lakierniczej, zalecamy pokrycie lakierem większych elementów graficznych na wizytówce. Jeżeli masz wątpliwości, co do tego jak najlepiej zaprojektować wizytówkę, która zostanie pokryta lakierem, zadzwoń lub napisz do nas. Służymy radą i pomocą od poniedziałku do piątku.

Szanowni Klienci

Zapraszamy na nowy serwis PrintMyDay.pl

Dodaliśmy nowe produkty. Dodaliśmy nowy edytor.

Informujemy, że cennik na stronie wizytowki4you.pl jest nieaktualny. Strona wizytowki4you.pl zostanie wkrótce wyłączona.

Zamówienie proszę złożyć w nowym serwisie PrintMyDay.pl