O firmie

Najlepsza drukarnia wizytówek w Polsce Serwis wizytowki4you.pl należy do drukarni Veraprint. Naszym celem jest dostarczanie Państwu najwyższej jakości wizytówek, w rekordowo krótkim czasie i rozsądnej cenie.

Posiadamy własny park maszynowy i wieloletnie doświadczenie w poligrafii. Wizytówki to nasza specjalność i pasja. Każdego dnia dokładamy starań aby były wyjątkowe. Do ich produkcji używamy najlepszego papieru (głównie kreda mat 350g), świetnych materiałów wykończeniowych oraz doskonałego sprzętu - Konica Minolta C8000, HP Indigo 5500 oraz Komori Lithrone S40. Dzięki temu mamy pewność, że nasi Klienci otrzymają od nas wizytówki, których inni będą im zazdrościć.

Zależy nam bardzo aby Klienci byli absolutnie pewni, że zamawiając wizytówki u nas dokonali dobrego wyboru. Dlatego przywiązujemy wagę do każdego etapu zamówienia:

  • projekt - do Państwa dyspozycji oddajemy stale powiększaną galerię profesjonalnych i - mamy nadzieję - atrakcyjnych projektów oraz prosty i funkcjonalny edytor do ich personalizacji
  • produkcja - używamy najlepszych materiałów i doskonałego sprzętu
  • dostawa - zamówione wizytówki pakujemy w bezpieczne i atrakcyjne pudełko transportowe a o szybką realizację dba jedna z najlepszych firm kurierskich na świecie - UPS.

Ta dbałość o szczegóły i orientacja na spełnienie oczekiwań zamawiającego owocuje stale rosnącą liczbą stałych, zadowolonych Klientów. Poniżej kilka przykładowych komentarzy, jakie otrzymujemy po realizacji zamówień:


opinia klienta Zbigniew K.- Witam, Dzisiaj otrzymałem od Państwa przesyłkę z wizytówkami i chcąc nie chcąc, muszę wyrazić swoją opinię. Proszę Państwa! Tak wysokiej klasy wizytówki jeszcze w swoim życiu nie miałem, choć przewinęło się ich w moim życiu wiele. Jestem zaskoczony ich bardzo wysoką jakością, która to jakość od razu podnosi prestiż każdej firmy i jej reprezentanta. Chciałoby się mieć taką jakość usługi w każdej branży i na każdym kroku. Właścicielom i załodze gratuluję tak wysokiej klasy obsługi i życzę coraz większego rynku. U mnie mają Państwo reklamę zapewnioną. Pozdrawiam serdecznie Zachwycony - Zbigniew K.


opinia klienta Katarzyna P.- Dziękuję za szybką przesyłkę wizytówki super i na pewno zamówię jeszcze raz pozdrawiam - P. Katarzyna


opinia klienta Monika P.- Przesyłka z wizytówkami dotarła. Dziękuje za profesjonalną i szybką obsługę. Pozdrawiam Monika R. - P. Monika


opinia klienta Robert- jestem pod wrazeniem: w niedziele zlozylem zamowienie, w poniedzialek poszla platnosc, we wtorek odebralem wizytowki zapamietam i bede polecal dalej - Robert


opinia klienta Renata K.- Super wizytówki, super szybko! Dziękuję i pozdrawiam. Renata K. - K. Renata

Jesteśmy przekonani, że zamawiając wizytówki właśnie u nas dołączą Państwo do tego grona. Serdecznie zapraszamy!