Wizytówki plastikowe półprzezroczyste 0,5mm

Szczegóły techniczne Zamów

Od teraz w naszej drukarni zyskują Państwo możliwość zamówienia ekskluzywnego produktu, jakim są wizytówki plastikowe półprzezroczyste.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik drukarskich możemy produkować dla naszych klientów wizytówki z plastiku. Kartoniki powstają w tracie procesu wtłoczenia farby w tworzywo PCV grubości 0,5 mm. Wizytówki powstałe w ten sposób są praktycznie niezniszczalne w trakcie normalnego użytkowania. Ponieważ są półprzezroczyste, świetnie wyróżniają się na tle innych wizytówek.

Przezroczyste wizytówki skutecznie wpadają w oko!

półprzezroczysta wizytówka plastikowa z polipropylenu

plastikowe wizytówki dla grafików plastikowa wizytówka z miejscem na dane osobowe plastikowa wizytowka z logo plastikowe wizytówki dla biur podróży
wizytówka plastikowa imienna z czarnym tłem wizytówki plastikowe dla meblarzy

Dlaczego warto wybrać wizytówki plastikowe?

  • Kartoniki są odporne na wszelkiego rodzaju zabrudzenia i urazy mechaniczne.
  • Półprzezroczysty materiał przypominający oszronioną szybę gwarantuje ciekawe doznania wizualne.
  • Dołączysz do nielicznego grona właścicieli plastikowych wizytówek, co zapewni lepszą reklamę Twojej firmy.

Specjalizujemy się wyłącznie w druku wizytówek, dlatego usprawniliśmy nasz proces produkcyjny, dzięki czemu jesteśmy w stanie tworzyć nasze wizytówki plastikowe tanio, czyli po cenie mniejszej niż konkurencja, bez obawy o utratę jakości produktu.

Ze względu na to, że są to wizytówki przezroczyste, nadają się jedynie do druku jednostronnego. Można to przekuć na atut korzystając z pomysłowego designu. Jeżeli masz wątpliwości, co do tego jak zaprojektować półprzezroczystą wizytówkę, zadzwoń lub napisz do naszej firmy. Służymy pomocą od poniedziałku do piątku.

Szanowni Klienci

Zapraszamy na nowy serwis PrintMyDay.pl

Dodaliśmy nowe produkty. Dodaliśmy nowy edytor.

Informujemy, że cennik na stronie wizytowki4you.pl jest nieaktualny. Strona wizytowki4you.pl zostanie wkrótce wyłączona.

Zamówienie proszę złożyć w nowym serwisie PrintMyDay.pl