Wizytówki plastikowe półprzezroczyste 0,5mm

Szczegóły techniczne Zamów

Od teraz w naszej drukarni zyskują Państwo możliwość zamówienia ekskluzywnego produktu, jakim są wizytówki plastikowe półprzezroczyste.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik drukarskich możemy produkować dla naszych klientów wizytówki z plastiku. Kartoniki powstają w tracie procesu wtłoczenia farby w tworzywo PCV grubości 0,5 mm. Wizytówki powstałe w ten sposób są praktycznie niezniszczalne w trakcie normalnego użytkowania. Ponieważ są półprzezroczyste, świetnie wyróżniają się na tle innych wizytówek.

Przezroczyste wizytówki skutecznie wpadają w oko!

półprzezroczysta wizytówka plastikowa z polipropylenu

plastikowe wizytówki dla grafików plastikowa wizytówka z miejscem na dane osobowe plastikowa wizytowka z logo plastikowe wizytówki dla biur podróży
wizytówka plastikowa imienna z czarnym tłem wizytówki plastikowe dla meblarzy

Dlaczego warto wybrać wizytówki plastikowe?

  • Kartoniki są odporne na wszelkiego rodzaju zabrudzenia i urazy mechaniczne.
  • Półprzezroczysty materiał przypominający oszronioną szybę gwarantuje ciekawe doznania wizualne.
  • Dołączysz do nielicznego grona właścicieli plastikowych wizytówek, co zapewni lepszą reklamę Twojej firmy.

Specjalizujemy się wyłącznie w druku wizytówek, dlatego usprawniliśmy nasz proces produkcyjny, dzięki czemu jesteśmy w stanie tworzyć nasze wizytówki plastikowe tanio, czyli po cenie mniejszej niż konkurencja, bez obawy o utratę jakości produktu.

Ze względu na to, że są to wizytówki przezroczyste, nadają się jedynie do druku jednostronnego. Można to przekuć na atut korzystając z pomysłowego designu. Jeżeli masz wątpliwości, co do tego jak zaprojektować półprzezroczystą wizytówkę, zadzwoń lub napisz do naszej firmy. Służymy pomocą od poniedziałku do piątku.