Wizytówki plastikowe – 3 powody, dla których warto mieć je przy sobie

Znudziłeś się już zwyczajowym wyglądem karteczek z imieniem i nazwiskiem. Chciałbyś się wyróżnić…? Ale jak? – pytasz. Odpowiedź na oba te pytania brzmi – spraw dla siebie wizytówkę plastikową. A oto kilka powodów, dla których powinieneś się na nią zdecydować.

  1. Para nieznajomych, deszcz i plastikowa wizytówka.

Spotkanie było udane. Pani Alicja akurat poszukiwała człowieka, który zna się na metodach cyfryzacji dużych  firm. Pan Piotr od jakiegoś czasu rozglądał się za większym zleceniem. Po rozmowie wymienili się wizytówkami i ruszyli w stronę mieszkań. Nie przewidzieli jednego. Olbrzymiej ulewy, która przemoczyła ich do suchej nitki.  Nie przepuściła nawet portfelom i ich zawartości. Gdy pani Alicja wyciągnęła wszystkie rzeczy z portmonetki z żalem dostrzegła, że wizytówka pana Piotra jest nieczytelna.  Będzie musiała odnaleźć go jeszcze raz, albo nawet zrezygnować z jego usług.

Następnego dnia odbiera jednak telefon.

– Całe szczęście, że dostałem od pani plastikową wizytówkę!- zawołał pan Piotr z drugiej strony.

Może takie sytuacje nie zdarzają się często, ale trzeba przyznać, że wytrzymałość plastikowych wizytówek okazuje się pomocna nie tylko w czasie deszczu. Dzięki zastosowaniu twardszego materiału, wizytówka nie zniszczy się przez dłuższy okres. Masz pewność, że twój klient będzie ją miał nawet długo po waszym spotkaniu.

  1. Przezroczyste wizytówki otwierają oczy.

 

plastikowa wizytówka dla fotografa
plastikowa wizytówka dla fotografa

 

plastikowa wizytówka na zamówienie
plastikowa wizytówka, przykładowy projekt

Powyższe obrazki to tylko część z licznych przykładów, na to jak można w sposób kreatywny wykorzystać przezroczystość plastikowych wizytówek. Nie musisz być wcale fotografem albo wielkim artystą. Wizytówka z konceptem sprawi, że klient będzie chciał mieć ją przy sobie nawet  tylko po to, by móc dzięki niej spojrzeć na świat nieco inaczej niż zwykle.

W sieci można znaleźć wiele ciekawie zaprojektowanych półprzezroczystych wizytówek. Jeżeli chcesz, możesz  zamówić projekt wizytówki, który będzie przygotowany specjalnie pod kartonik właśnie z taką fakturą.

  1. Prestiż, prestiż, prestiż!

W innym artykule wspominaliśmy już o tym, co potrafią stworzyć ludzie, którzy chcą zrobić naprawdę unikatowe, a zarazem eleganckie wizytówki. Do tego grona z pewnością może dołączyć wizytówka plastikowa w formacie karty kredytowej. Bez wyjątku, każdy kto dostanie tak spreparowany bilet wizytowy, poczuje się jak prawdziwa elita. Nie mówiąc już o wręczającym. Kiedy wyposażysz się w taki gadżet, rozdając go w dodatku tylko wybranym, zyskujesz pewność, że nikt nie potraktuje cię jak płotkę.

Plastikowe wizytówki to sztandar grubych ryb i walecznych rekinów.

Na koniec zobacz jeszcze, jak wyglądają “plastiki”, które zostały wyprodukowane przez wizytówki4you:

 

plastikowa wizytówka
plastikowa wizytówka
plastikowe wizytówki
plastikowe wizytówki
wizytówki plastikowe - wzory
plastikowe wizytówki – jeden z wzorów, jaki możesz zamówić w serwisie wizytówki4you
wzór plastikowej wizytówki
wzór plastikowej wizytówki

Chciałbyś się w taką zaopatrzyć? Zobacz naszą korzystną ofertę na druk i dostawę tych ekskluzywnych produktów!