Wizytówki – druk i projektowanie – jak zrobić to dobrze?

Mimo tego, że w środowisku polskich przedsiębiorców coraz częściej mówi się o sile wizerunku, wciąż brakuje odpowiedniej edukacji z zakresu absolutnych podstaw. Wyobraź sobie sytuację, że przychodzisz na spotkanie do szefa poważnego przedsiębiorstwa, a on na pożegnanie wręcza Ci kawałek pogniecionego kartonika. Niezbyt dobre pierwsze wrażenie, prawda? Dobra wizytówka, to najprostszy sposób na kreację pozytywnego wizerunku. Niestety wciąż niewielu pamięta o tym ważnym szczególe. My –czyli- wizytówki4you, postawiliśmy za swój cel zmianę tej sytuacji.

Jakość wizerunku

Na rynku, gdzie wszystkie niemal drukarnie zajmują się każdym rodzajem druku rozwadniając swoją ofertę, postawiliśmy na specjalizację. Tworzą tylko jeden produkt, ale wiemy o nim wszystko i z radością dzielimy się swoim doświadczeniem.  Kładziemy przede wszystkim nacisk na jakość materiałów. Naszym najbardziej podstawowym artykułem jest sztywna wizytówka drukowana na papierze 350g, w czasach gdy wciąż wiele osób korzysta z mnących karteluszek o grubości 200g. Do tej podstawy dodają kolejne ulepszenia- kilka rodzajów foliowania, stemplowanie, grawerunek. Asortyment jest naprawdę szeroki, zawiera tak prestiżowe wizytówki, jak te drukowane na plastiku czy w specjalnej wersji ze wszystkimi możliwymi dodatkami .

Prostota w każdym aspekcie

Można powiedzieć, że jakością chwali się chyba każda drukarnia. Co wyróżnia wizytowki4you na ich tle? Jest nim dążenie do maksymalnego uproszczenia procesu kreacji wizytówki, poczynając od tworzenia projektu do szybkiego otrzymania produktu. Dzięki ich unikatowemu systemowi  w serwisie można zaprojektować własną wizytówkę za pomocą kilku kliknięć, ograniczając się właściwie do wpisania własnych danych osobowych. Ułatwiliśmy  też sposób wysyłki maksymalizując jej prędkość przy obniżeniu kosztów. To pierwsza drukarnia w Polsce, która korzysta z systemu paczkomatów. Dzięki temu możesz odebrać wizytówki już następnego dnia po złożeniu zamówienia. To duży postęp w stosunku do konkurencji, u której  przesyłka może ciągnąć się tygodniami i stanowi lwią część ceny usługi. Idąc metodą maksymalizacji uproszczeń serwis przygotował też system dedykowany specjalnie dla firm, który pozwala na zarządzanie ujednoliconymi wizytówkami dla wszystkich pracowników. Sprawia on, że nowy pracownik może mieć swoje wizytówki, utrzymane w stylu identyfikacji graficznej firmy, przed tym, gdy zasiądzie po raz pierwszy przed swoim biurkiem.

Stylowe doradztwo

Trzecim filarem na którym opieramy działalność serwisu, poza jakością materiałów i symplifikacją obsługi, jest nasz dział zajmujący się designem i identyfikacją graficzną.  Współpracujemy z grupą młodych grafików, tworzących nowoczesne wzory, z których może korzystać za darmo każdy, kto odwiedzi naszą stronę internetową. Szablony przygotowane przez poszczególnych artystów można rozpoznać po charakterystycznym stylu, wszystkie jednak odznaczają się atrakcyjnością wizualną.

Tworząc swój wizerunek dobrze zacząć od podstawy, jakim jest wizytówka. Współpracując z wizytówki4you, zyskujesz pewność, że ten aspekt twojego imagu będzie perfekcyjny.